راهنمای کامل ثبت دامنه و راه اندازی سایت با کمترین هزینه

کمک و پشتیبانی برای ثبت دامنه ملی ir. و ایجاد سایت

ارزیابی دامنه - فروش دامنه های برتر با قابلیت برند سازی

نیکجو
دامنه
هاست
سایت

هاست خوب

می توان پارامترهای زیر را برای مقایسه هاست ها و انتخاب یک هاست خوب در نظر گرفت:

1 – برنامه های نرم افزاری

اولین و مهم ترین گام در انتخاب وب هاست، تعیین پلتفرم وب سرور که باید بروی آن اجرا شود است. معمولا انتخاب بین یونیکس/لینوکس و ویندوز می باشد. انتخاب شما تا حد زیادی بستگی به وب سایت خود و فناوری ها و برنامه های مورد استفاده برای ایجاد آن دارد. به طور کلی وب سایتی که با استفاده از فناوری های مایکروسافت مثل (ای اس پی و ویجوال بیسک) ایجاد شده باشد، روی سرور ویندوز اجرا می شود. بسیاری از سایت های دیگر با استفاده از فناوری های منبع باز (پی اچ پی، پرل، پایتون و غیره) طراحی می شوند. این گونه وب سایت ها روی سیستم های مبتنی بر لینوکس اجرا می شوند.

2 – امکانات

بدلیل لیست ویژگی ها که هر روز از طرف شرکت های وب هاست طولانی و طولانی تر می شوند، باید وقت لازم را برای این مرحله داشت. در حالی که ممکن است برخی از برنامه ها از نظر سطحی مشابه هم باشند، ولی با دید دقیق تر بر روی لیست ویژگی ها چیزهای دیگری ممکن است برای شما نمایان شود. شما فقط می توانید ویژگی های خاص که مورد نیازتان می باشد را تعیین کنید، اما بعضی چیزهای مهم هم وجود دارند که باید درنظر داشته باشید مثل :
Disk Space / Bandwidth / Backups / Uptime / Money Back Guarantee / Domains Allowed / Databases (Number & type) / CGI, PHP, Perl, Python, SSI / Cron / Email accounts

3 – هزینه

اغلب این تنها چیزی است که در هنگام انتخاب وب هاست در نظر گرفته می شود. همیشه قیمت هاست با نیاز شما بستگی دارد.

4 – خدمات مشتریان

احیانا بعضی اوقات با مشکلاتی در مورد هاست خود یا سرور میزبانی خود برخورد می کنید و نیاز به کمک مفید و سریع خواهید داشت. مشتریان همیشه نیاز به کمک هر 7 روز هفته در تمام سال را دارند و یک وب سایت باید همیشه و در هر روز به اجرا باشد و برای یک شرکت هاستینگ خوب نیست که در اوقات تعطیل نتواند به مشتریان خود خدمات ارائه کند.

5 – پشتیبانی

یک پایگاه دانش گسترده و یا پرسش و پاسخ می تواند به عنوان سطح خدمات پشتیبانی از مشتری در زمان بر خورد با مشکلات باشد. با صرف کمی زمان و جستجو در بخش پشتیبانی وب سایت شرکت هاستینگ مورد نظر از سطح پشتیبانی ارائه شده اطمینان حاصل نمایید.

6 – آپ تایم

این یک واقعیت است که یک وب هاست نمی تواند 100% آنلاین باشد. سرور احتیاج به ریبوت شدن برای مسائل امنیتی و بهینه سازی نرم افزارها را دارد. هر شرکت هاستینگی که بروز رسانی نشود با افزایش خطر برای هک شدن سرور مواجه می شود. استاندارد تضمین آپ تایم در صنعت هاستینگ 99% میباشد

رنو ساندرو استپ وی - ثبت نام
نیکجو سامانه جامع خودرو