راهنمای کامل ثبت دامنه و راه اندازی سایت با کمترین هزینه

کمک و پشتیبانی برای ثبت دامنه ملی ir. و ایجاد سایت

ارزیابی دامنه - فروش دامنه های برتر با قابلیت برند سازی

نیکجو
دامنه
هاست
سایت

هزینه سایت :

هزینه راه اندازی و مدیریت سایت از چند بخش تشکیل شده است :

1- خرید دامنه : قیمت تهیه دامنه ملی ir. برای یک سال حدود 6000 تومان و برای 5 سال 16000 تومان است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ثبت دامنه ملی مراجعه نمایید. قیمت تهیه دامنه های بین المللی com. و ... حدود 40000 تومان بصورت سالانه است.

2- خرید هاست : قیمت یک هاست متناسب با امکانات آن است. انتخاب یک هاست باید متناسب با نیاز طراحی آن باشد. آنچه برای آغاز حضور در فضای مجازی پیشنهاد می کنیم، یک هاست لینوکس با حجم 100 مگابایت است. هزینه سالانه چنین سرویسی در وبسایت سرورپارس 32000 تومان است. البته پیشنهاد این سرویس متناسب با پیشنهادی است که در طراحی سایت ارائه می شود.

3- طراحی سایت : همکنون نرم افزارهای رایگان طراحی سایت وجود دارد، که امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهند. این امکانات همواره در حال بروزرسانی و ارتقاء هستند. پیشنهاد ما این است که در ابتدا بدنبال رفع نیاز خود از طریق نرم افزارهای متداول باشید، زیرا بارها مورد بازنگری قرار گرفته و اشکالات آن ها بسیار کم است. وردپرس یکی از این نرم افزارهاست. در صفحه وردپرس فارسی چگونگی نصب و استفاده از این نرم افزار و ایجاد سایت بوسیله آن ارائه می گردد. پس هزینه ایجاد سایت با وردپرس رایگان شد.

پس در مجموع 38000 تومان هزینه سالانه خرید دامنه و هاست شد، بعلاوه هزینه طراحی سایت که یک بار پرداخت می شود، و با استفاده از نرم افزار وردپرس رایگان خواهد شد.

توجه داشته باشید که طراحی سایت با وارد کردن اطلاعات در سایت متفاوت است. وارد کردن اطلاعات بر عهده مالک یا مدیر سایت است.

مطالب سایت نیکجو بگونه ای تنظیم شده است که شما میتوانید با مطالعه و پیروی از گام های آن با کمترین هزینه سایت خود را ایجاد کنید.

میتوانید با پرداخت 50000 تومان ایجاد سایت با نرم افزار وردپرس را به نیکجو بسپارید. 09392913233

رنو ساندرو استپ وی - ثبت نام
نیکجو سامانه جامع خودرو