راهنمای کامل ثبت دامنه و راه اندازی سایت با کمترین هزینه

کمک و پشتیبانی برای ثبت دامنه ملی ir. و ایجاد سایت

ارزیابی دامنه - فروش دامنه های برتر با قابلیت برند سازی

نیکجو
دامنه
هاست
سایت

وردپرس فارسی - نصب و راه اندازی - گام سوم :

وردپرس نرم افزاری رایگان و تحت وب است، که می توانید از آن برای ساختن سرویس وبلاگدهی و وبسایت استفاده کنید. بیش از دویست هزار نفر در دنیا از وردپرس فارسی برای ساختن سایت خود استفاده می‌کنند. هسته ی نرم افزاری وردپرس توسط هزاران داوطلب نوشته شده و گستردگی افزودنی ها، پوسته ها، مستندات و پشتیبانی این سامانه مدیریت سایت در آن حد است که آن را برای مدیریت وبلاگ یا وبسایت با امکانات متنوع سازگار نموده است.

می توانید برای نصب و استفاده از وردپرس از مطالب سایت وردپرس استفاده کنید. همچنین قالب های متنوعی در این سایت قرار دارد که بنا به نیاز و سلیقه خود می توانید برای سایت خود انتخاب کنید. با این وجود در زیر بطور خلاصه مراحل نصب وردپرس و راه اندازی سایت با استفاده از آن آورده شده است :

1- نگارش 4.4.2 وردپرس را دریافت کنید. دانلود

2- با نام کاربری و پسوردی که پس از خرید هاست لینوکس دریافت کردید وارد کنترل پنل هاست خود شوید.

3- وارد پوشه File Manager و سپس پوشه public_htmlشوید و فایل فشرده ای را که در مرحله 1 دانلود کردید، آپلود نمایید.

4- با استفاد از گزینه Extract فایل فشرده را باز کنید. در این حالت فایل ها درون پوشه wordpress ذخیره می شوند. فایل های درون این پوشه را با گزینه Move به پوشه اصلی انتقال دهید.

5- حالا باید پایگاه داده ایجاد نمایید. از صفحه اصلی هاست گزینه MYSQL را انتخاب نمایید.

6- در این مرحله یک پایگاه داده ایجاد کنید. یک کاربر تعریف نمایید و آن را به پایگاه داده متصل نمایید. دسترسی کامل کاربر را به پایگاه داده فراهم نمایید.

7- دوباره به File Manager و پوشه public_html بروید و نام فایل wp-config-sample.php را به wp-config.php تغییر دهید.

8- فایل wp-config.phpرا انتخاب کرده و با استفاده از گزینه Edit وارد ویرایشگر شده و در جاهای نشان داده شده در شکل نام پایگاه داده، نام کاربر و پسورد کاربر را وارد کرده و تغییرات را ثبت کنید.

9- پس از انجام مراحل بالا، آدرس سایت خود را در مرورگر وارد نمایید (مثلا wordpress.nicjoo.ir). صفحه خوش آمدید را مشاهده می کنید. اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید تا مقدمات شما برای ورود به مدیریت سایت فراهم شود.

10- با استفاده از نام کاربری و رمزی را که در مرحله 9 وارد کردید، می توانید به قسمت مدیریت سایت وارد و اطلاعات خود را وارد نمایید. صفحه ورود به مدیریت سایت /wp-login.php است (مثلا http://wordpress.nicjoo.ir/wp-login.php).

همکنون به پایان راه رسیدید و می توانید سایت خود را مشاهده و از قسمت مدیریت ویرایش کنید.

رنو ساندرو استپ وی - ثبت نام
نیکجو سامانه جامع خودرو